Systemy grzewcze Auer

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem innowacyjnych urządzeń marki AUER

  • Gazowy kocioł pulsacyjny – PULSATOR,
  • Kotły kondensacyjne LELIA
  • Pomp ciepła HRC oraz CYLIA.

Oferujemy fachowe doradztwo , sprzedaż urządzeń wraz z montażem oraz obsługę serwisową . Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe wykonanie instalacji centralnego ogrzewania wraz z kotłownią dla twojego domu, pensjonatu, hotelu, hali , magazynu. Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń tel 605 130 909.

Kocioł pulsacyjny PULSATOR. Jest to najbardziej zaawansowane osiągnięcie w dziedzinie gazowych kotłów kondensacyjnych. Wykorzystuje on zasadę spalania gazu, opracowaną i stosowaną pierwotnie w silnikach lotniczych. Przeniesienie tej technologii do urządzenia grzewczego możliwe było dzięki 10-letniemu programowi badań firmy Auer. Opracowane rozwiązanie zostało zastrzeżone międzynarodowym patentem.


Gazowy kocioł kondensacyjny LELIA dostępny jest w bardzo szerokiej gamie dwufunkcyjnych modeli – od Accumulation do wersji Profusion Sol ze zintegrowanym zasobnikiem warstwowym c.w.u. Każdy z tych kotłów odznacza się bardzo wysoką jakością montażu i eleganckim wzornictwem. Modulowana moc kotła do 24 kW przy ogrzewaniu oraz do 30 kW w przygotowaniu ciepłej wody użytkowej zapewni komfort w każdej sytuacjiCylia AIR 1W to 300-litrowy podgrzewacz wody użytkowej zintegrowany z pompą ciepła powietrze-woda wyposażony w dodatkowy spiralny wymiennik ciepła. Takie rozwiązanie umożliwia współpracę pompy ciepła z kotłem lub systemem solarnym.
Jest to już trzecia generacja urządzeń marki Auer gwarantujących oszczędności w zużyciu energii sięgające nawet 70%.
Pompę ciepła Cylia AIR charakteryzuje wysoki współczynnik wydajności COP 3,3 przy temperaturze powietrza +15°C (wg normy EN 16147) co oznacza, że dostarcza ponad 3 razy więcej energii niż wynosi jej zużycie. Dla użytkownika oznacza to przede wszystkim optymalne wykorzystanie energii i wymierne oszczędności.
Cylia jest urządzeniem opracowanym i produkowanym w Europie.HRC-17 to wysokotemperaturowa pompa ciepła powietrze-woda o mocy maksymalnej 16,7kW, oparta na dwóch kompresorach o różnych wielkościach umożliwiających modulację mocy w zależności od tego czy funkcjonuje tylko mały czy duży kompresor lub czy działają oba jednocześnie