Oferta

Remonty i wykończenia wnętrz (Gdańsk oraz okolice)

Doświadczenie – Działamy na terenie województwa pomorskiego i od lat umiejętnie rozbudowując i urozmaicając ten region. Mieliśmy okazję przebudowywać zarówno budynki użyteczności publicznej, mieszkalne, biurowe jak i powierzchnie magazynowe. Wierzymy, że staranność jest niezbędna do profesjonalnego przeprowadzenia remontu.

Od lat zajmujemy się nie tylko remontami ale również wykończeniami wnętrz. Wierzymy, że każde miejsce może stać się Twoim ulubionym, kiedy jest odpowiednio zaaranżowane. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w zakresie rearanżacji wystroju jednego pomieszczenia jak i całego budynku.

Oferta – Podejmujemy się kompleksowej realizacji na powierzchniach surowych jak i obiektach do przebudowy i rearanżacji, wykonujemy:

 • prace malarskie
 • prace szpachlarskie
 • układanie glazury i terakoty
 • stawianie ścian k-g
 • podwieszanie sufitów
 • instalacje grzewcze, wodno-kanalizacyjne oraz gazowe
 • montaż wentylacji i klimatyzacji.
 • Instalacje elektryczne

Klienci – Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych. Uważnie słuchamy naszych klientów i chętnie dzielimy z nimi wizję przyszłego domu, lub miejsca pracy. Nasi eksperci chętnie dzielą się swoją wiedzą i dokładnie tłumaczą przebieg prac budowlanych.

Angażujemy klientów w proces tworzenia i chętnie podsuwamy im alternatywne rozwiązania. Dotychczas zrealizowane projekty utwierdziły nas w przekonaniu, że dobrze wykonujemy naszą pracę, a oferowane przez nas usługi są wysoko cenione przez klientów

Gwarancja – Wybierając naszą firmę, mogą Państwo liczyć na profesjonalny montaż oraz gwarancję. Wszystkie projekty realizowane są w zgodzie z prawem budowlanym i zasadami bezpieczeństwa.

W celu dokładnego poznania kosztów remontu lub przebudowy prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Nasi eksperci wykonają wówczas profesjonalny kosztorys, który obejmie wszelkie prace budowlane zlecone przez Państwa.

NOWOCZESNE SYSTEMY GRZEWCZE

Stawiając na innowacje mamy w swojej ofercie najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania w dziedzinie ogrzewania. Oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, wspólnot mieszkaniowych jak i firm ( biura, hale , magazyny , hotele i pensjonaty.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem innowacyjnych urządzeń marki AUER

 • Gazowy kocioł pulsacyjny – PULSATOR,
 • Kotły kondensacyjne LELIA,
 • Pomp ciepła HRC oraz CYLIA.

Oferujemy fachowe doradztwo , sprzedaż urządzeń wraz z montażem oraz obsługę serwisową . Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe wykonanie instalacji centralnego ogrzewania wraz z kotłownią dla twojego domu, pensjonatu, hotelu, hali , magazynu. Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń tel. 605 130 909.