Kotły kondensacyjne LELIA

LELIA Accumulation

Jednofunkcyjny kocioł kondensacyjny. Przygotowanie C.W.U poprzez zewnętrzny zasobnik.
Moc C.O.: 24kW
Moc C.W.U.: 30kW
Sprawność: 109%

LELIA Mixte

Dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny. Przepływowe przygotowanie C.W.U.
Moc C.O.: 24kW
Moc C.W.U.: 30kW
Sprawność: 109%

LELIA Profusion Murale

Dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny z systemem Profusion. Wysoki wydatek C.W.U. Naścienny zasobnik warstwowy ze stali INOX 316L o pojemności 38 litrów w indywidulanej obudowie.
Moc C.O.: 24kW
Moc C.W.U.: 30kW
Sprawność: 109%

LELIA Profusion Sol

Dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny z systemem Profusion. Zintegrowany zasobnik warstwowy ze stali INOX 316L o pojemności 84 litrów zapewnia wydatek do 29l c.w.u. na minutę.
Moc C.O.: 24kW
Moc C.W.U.: 30kW
Sprawność: 109%

Kocioł LELIA

Gazowy kocioł kondensacyjny LELIA dostępny jest w bardzo szerokiej gamie dwufunkcyjnych modeli – od Accumulation do wersji Profusion Sol ze zintegrowanym zasobnikiem warstwowym c.w.u. Każdy z tych kotłów odznacza się bardzo wysoką jakością montażu i eleganckim wzornictwem. Modulowana moc kotła do 24 kW przy ogrzewaniu oraz do 30 kW w przygotowaniu ciepłej wody użytkowej zapewni komfort w każdej sytuacji.

Trwałość i wytrzymałość

Sekret LELII kryje się w opatentowanym bloku hydraulicznym opartym na wysokiej jakości płycie z żeliwa. Producent – AUER – zdecydował się zgrupować wszystkie elementy w jednym miejscu, umożliwiając maksymalnie łatwy dostęp do każdego z nich i zmniejszenie wymiarów zewnętrznych kotła.
Do stworzenia płyty nośnej bloku hydraulicznego AUER wybrał żeliwo, aby zapewnić maksymalną trwałość LELII. Dzięki temu przy podłączeniach hydraulicznych wyeliminowano tworzywa sztuczne, które często się nie sprawdzają. Pozwoliło to do minimum ograniczyć możliwość wycieków lub awarii. LELIA posiada bezwyciekowy system wykrywania zapotrzebowania na c.w.u. Palnik, wymiennik ciepła oraz nagrzewnica wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej INOX. Każde z tych rozwiązań zapewnia bezproblemowe funkcjonowanie kotła LELIA przez długi czas.

Wysoka wydajność i ekonomia

Kotły kondensacyjne serii LELIA osiągają sprawność do 109% [PCI] zapewniając przy tym oszczędności w zużyciu gazu dochodzące do 30 – 40% w porównaniu z tradycyjnymi kotłami gazowymi. Imponująca wydajność kotła w przygotowaniu ciepłej wody użytkowej, blisko 29 l/min w modelu “Profusion” (14,5 l/min przepływowo), zapewnia komfort w każdej sytuacji. System „Profusion” czyni LELIĘ liderem w przygotowaniu c.w.u. w swoim zakresie mocy.

Elegancja i komfort

Eleganckie wzornictwo i kompaktowe wymiary kotła sprawiają, że doskonale komponuje się on we wnętrzu każdego domu. Elektroniczna regulacja ustawia dokładną temperaturę dla każdego obiegu i dostosowuje automatycznie moc kotła do zgłaszanego zapotrzebowania.
Obsługa kotłów serii LELIA jest bardzo prosta. Panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem umożliwia instynktowne sterowanie i precyzyjnie przekazuje dane z komputera. LELIA wyposażona jest standardowo w czujnik pogodowy.